Patelnia King Hoff KH-2252 25.5 cm
King Hoff KH-2252 20 cm25.5 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog King Hoff 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele King Hoff.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup King Hoff KH-2252 25.5 cm
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia żeliwna do grilla 25 cm nadaje się do płyt indukcyjnych | 51 zł |
Patelnia KINGHOFF KH-2252 25 cm | 65 zł |
Patelnia KINGHOFF KH-2252 25 cm | 60 zł |
Patelnia KingHoff Żeliwna 26cm | 59 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje King Hoff KH-2252
Ceny na King Hoff KH-2252 |
---|---|---|---|---|
King Hoff KH-2251 20 cm | od 39 zł | 10 oferty | ||
King Hoff KH-2252 25.5 cm | od 51 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →