Patelnia King Hoff KH-3957 24 cm
Zdjęcia 3 |
King Hoff KH-3957 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog King Hoff 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele King Hoff.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup King Hoff KH-3957 24 cm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia KingHoff 24cm | 60 zł |
PATELNIA MARMURKOWA KINGHOFF 22cm KH-3956 | 44 zł |
KING Hoff Patelnia na indukcję Kinghoff KH 3957 - 24 cm Ceramiczna Granito | 42 zł |
Patelnia marmurkowa KINGHOFF KH-3956, 22 cm | 47 zł |
Patelnia KingHoff 22cm | 48 zł |
Patelnia marmurkowa KINGHOFF KH-3957, 24 cm | 55 zł |
Modyfikacje King Hoff KH-3957
Ceny na King Hoff KH-3957 |
---|---|---|---|---|
King Hoff KH-3955 20 cm | od 35 zł | 3 oferty | ||
King Hoff KH-3956 22 cm | od 50 zł | 2 oferty | ||
King Hoff KH-3957 24 cm | od 42 zł | 6 oferty | ||
King Hoff KH-3958 26 cm | od 67 zł | 2 oferty | ||
King Hoff KH-3959 28 cm | od 74 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →