Patelnia King Hoff KH-1519 26 cm
Zdjęcia 3 |
King Hoff KH-1519 21 cm26 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog King Hoff 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele King Hoff.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup King Hoff KH-1519 26 cm
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia KINGHOFF KH-1519 26 cm | 95 zł |
PATELNIA ŻELIWNA EMALIOWANA 26cm KINGHOFF KH-1519 | 82 zł |
Patelnia KINGHOFF KH-1519 26 cm | 95 zł |
Patelnia Żeliwna Emaliowana 26Cm Kinghoff Kh-1519 | 88 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje King Hoff KH-1519
Ceny na King Hoff KH-1519 |
---|---|---|---|---|
King Hoff KH-1518 21 cm | od 59 zł | 8 oferty | ||
King Hoff KH-1519 26 cm | od 82 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →