Garnek Klausberg KB-7130
Klausberg KB-7130 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Klausberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Klausberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Klausberg KB-7130
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GARNEK Z POKRYWĄ 32cm KLAUSBERG KB-7130 14L | 169 zł |
Klausberg Garnek na indukcję Klausberg KB 7130 14 L stalowy z pokrywką, na | 163 zł |
Garnek 14L 32Cm Klausberg [Kb-7130] | 203 zł |
Garnek stal, Ø32cm14l Klausber | 161 zł |
Garnek Z Pokrywą 32cm Klausberg Kb-7130 14l Lumarko! | 189 zł |
GARNEK Z POKRYWĄ 32cm KLAUSBERG KB-7130 14L | 206 zł |
Modyfikacje Klausberg KB-7130
Ceny na Klausberg KB-7130 |
---|---|---|---|---|
Klausberg KB-7120 | od 41 zł | 2 oferty | ||
Klausberg KB-7121 | od 46 zł | 6 oferty | ||
Klausberg KB-7122 | od 55 zł | 6 oferty | ||
Klausberg KB-7123 | od 61 zł | 4 oferty | ||
Klausberg KB-7124 | od 72 zł | 4 oferty | ||
Klausberg KB-7125 | od 81 zł | 5 oferty | ||
Klausberg KB-7126 | od 96 zł | 6 oferty | ||
Klausberg KB-7127 | od 108 zł | 7 oferty | ||
Klausberg KB-7128 | od 119 zł | 8 oferty | ||
Klausberg KB-7129 | od 132 zł | 3 oferty | ||
Klausberg KB-7130 | od 161 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →