Garnek Klausberg KB-7212
Klausberg KB-7212 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Klausberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Klausberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Klausberg KB-7212
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Klausberg Garnek z pokrywką garnek do gotowania garnek indukcyjny stal szl | 76 zł |
Garnek KLAUSBERG KB-7212 18 cm | 76 zł |
GARNEK Z POKRYWĄ 18cm KLAUSBERG KB-7212 2,5L | 79 zł |
Garnek KLAUSBERG KB-7212 18 cm | 76 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Klausberg KB-7212
Ceny na Klausberg KB-7212 |
---|---|---|---|---|
Klausberg KB-7211 | od 68 zł | 8 oferty | ||
Klausberg KB-7212 | od 76 zł | 10 oferty | ||
Klausberg KB-7213 | od 86 zł | 9 oferty | ||
Klausberg KB-7214 | od 109 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →