Garnek Klausberg KB-7211
Klausberg KB-7211 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Klausberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Klausberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Klausberg KB-7211
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Naczynie do zapiekanek z pokrywką garnki indukcyjne premium 18/10 stal nie | 68 zł |
Garnek KLAUSBERG KB-7211 16 cm | 73 zł |
Klausberg Garnek 16cm (KB-7211) | 73 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Klausberg KB-7211
Ceny na Klausberg KB-7211 |
---|---|---|---|---|
Klausberg KB-7211 | od 68 zł | 8 oferty | ||
Klausberg KB-7212 | od 76 zł | 10 oferty | ||
Klausberg KB-7213 | od 86 zł | 9 oferty | ||
Klausberg KB-7214 | od 109 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →