Patelnia głęboka Klausberg KB-7174 28 cm
Klausberg KB-7174 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Klausberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Klausberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Klausberg KB-7174 28 cm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garnek KLAUSBERG KB-7174 28 cm | 90 zł |
Klausberg Garnek 28cm (KB-7174) | 142 zł |
Klausberg Garnek Klausberg KB 7174 Gaz Indukcja 6 Lit stalowy z pokrywką K | 90 zł |
Garnek stal, Ø28cm 6l Klausber | 98 zł |
Modyfikacje Klausberg KB-7174
Ceny na Klausberg KB-7174 |
---|---|---|---|---|
Klausberg KB-7172 24 cm | od 74 zł | 8 oferty | ||
Klausberg KB-7173 26 cm | od 80 zł | 10 oferty | ||
Klausberg KB-7174 28 cm | od 90 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →