Garnek TESCOMA Home Profi 774220
TESCOMA Home Profi 774220 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TESCOMA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TESCOMA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TESCOMA Home Profi 774220
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tescoma Garnek stal nierdzewna srebrny 28 x 10 x 20 cm T774220 | 167 zł |
Garnek Home Profi z pokrywką ø 20 cm, 3.0 l - Tescoma | 233 zł |
Garnek HOME PROFI z pokrywką ø 20 cm, 3,0 l | 259 zł |
Modyfikacje TESCOMA Home Profi 774220
Ceny na TESCOMA Home Profi 774220 |
---|---|---|---|---|
TESCOMA Home Profi 774214 | od 152 zł | 4 oferty | ||
TESCOMA Home Profi 774216 | od 179 zł | 5 oferty | ||
TESCOMA Home Profi 774218 | od 163 zł | 3 oferty | ||
TESCOMA Home Profi 774220 | od 167 zł | 3 oferty | ||
TESCOMA Home Profi 774222 | od 269 zł | 3 oferty | ||
TESCOMA Home Profi 774224 | od 296 zł | 4 oferty | ||
TESCOMA Home Profi 774226 | od 324 zł | 1 oferta | ||
TESCOMA Home Profi 774228 | od 348 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →