Garnek TESCOMA President Stone 780325
Zdjęcia 3 |
TESCOMA President Stone 780325 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TESCOMA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TESCOMA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TESCOMA President Stone 780325
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garnek President Stone z pokrywką ø 24 cm, 6,0 l - Tescoma | 359 zł |
Garnek PRESIDENT Stone z pokrywką ø 24 cm, 6,0 l | 399 zł |
Garnek z pokrywką na indukcję 6 l President – Tescoma szary | 329 zł |
Modyfikacje TESCOMA President Stone 780325
Ceny na TESCOMA President Stone 780325 |
---|---|---|---|---|
TESCOMA President Stone 780332 | od 229 zł | 5 oferty | ||
TESCOMA President Stone 780333 | od 251 zł | 3 oferty | ||
TESCOMA President Stone 780323 | od 263 zł | 4 oferty | ||
TESCOMA President Stone 780335 | od 332 zł | 3 oferty | ||
TESCOMA President Stone 780325 | od 329 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →