Garnek TESCOMA President Stone 780332
Zdjęcia 3 |
TESCOMA President Stone 780332 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TESCOMA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TESCOMA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TESCOMA President Stone 780332
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tescoma 780332 President Stone rondel z pokrywką 18 cm | 239 zł |
Garnek President Stone z pokrywką ø 18 cm, 1,8 l - Tescoma | 233 zł |
Tescoma Garnek PRESIDENT Stone z pokrywką 18 cm, 1,8 l Tescoma uniwersalny | 296 zł |
Garnek PRESIDENT Stone z pokrywką ø 18 cm, 1,8 l | 259 zł |
Garnek z powłoką nieprzywierającą i pokrywką 1.8 l President – Tescoma sza | 229 zł |
Modyfikacje TESCOMA President Stone 780332
Ceny na TESCOMA President Stone 780332 |
---|---|---|---|---|
TESCOMA President Stone 780332 | od 229 zł | 5 oferty | ||
TESCOMA President Stone 780333 | od 251 zł | 3 oferty | ||
TESCOMA President Stone 780323 | od 263 zł | 4 oferty | ||
TESCOMA President Stone 780335 | od 332 zł | 3 oferty | ||
TESCOMA President Stone 780325 | od 329 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →