Garnek TESCOMA President Stone 780333
Zdjęcia 3 |
TESCOMA President Stone 780333 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TESCOMA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TESCOMA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TESCOMA President Stone 780333
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garnek President Stone z pokrywką ø 20 cm, 2,5 l - Tescoma | 251 zł |
Garnek PRESIDENT Stone z pokrywką ø 20 cm, 2,5 l | 279 zł |
Garnek z nieprzywierającą powłoką i pokrywką odpowiedni na indukcję 2,5 l | 279 zł |
Modyfikacje TESCOMA President Stone 780333
Ceny na TESCOMA President Stone 780333 |
---|---|---|---|---|
TESCOMA President Stone 780332 | od 229 zł | 5 oferty | ||
TESCOMA President Stone 780333 | od 251 zł | 3 oferty | ||
TESCOMA President Stone 780323 | od 263 zł | 4 oferty | ||
TESCOMA President Stone 780335 | od 332 zł | 3 oferty | ||
TESCOMA President Stone 780325 | od 329 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →