Chochla Fiskars Functional Form 1026576
Zdjęcia 4 |
Fiskars Functional Form 1026576 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fiskars 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fiskars.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fiskars Functional Form 1026576
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fiskars Rondel 1.5L 1026576 HNFISGA10265760 | 151 zł |
Rondel z pokrywą Fiskars Functional Form 1,5 l | 173 zł |
FISKARS Rondel 1,5 l z pokrywką (1026576) | 210 zł |
Rondel FISKARS Functional Form 18 cm | 210 zł |
Fiskars Rondel 1.5L 1026576 76184 | 157 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →