Chochla Fiskars Hard Face 1027706
Zdjęcia 6 |
Fiskars Hard Face 1027706 1.8 l2.5 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fiskars 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fiskars.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fiskars Hard Face 1027706
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fiskars Rondel Hard Face z pokrywką 2,5 L | 319 zł |
Fiskars Rondel Hard Face Steel FS1052235 | 286 zł |
Fiskars Fiskars Rondel z pokrywką 2,5l hard face | 394 zł |
Fiskars Hard Face Rondel 2,5 L Z Pokrywką Indukcja | 286 zł |
Modyfikacje Fiskars Hard Face 1027706
Ceny na Fiskars Hard Face 1027706 |
---|---|---|---|---|
Fiskars Hard Face 1020874 | od 279 zł | 7 oferty | ||
Fiskars Hard Face 1027706 | od 286 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →