Patelnia Tefal Intuition G6 B8170644 28 cm
Zdjęcia 4 |
Tefal Intuition G6 B8170644 24 cm28 cm |
|
Thermo-Signal pokazuje optymalną temperaturę do rozpoczęcia gotowania.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Intuition G6 B8170644 28 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tefal Intuition B8170644 frying pan | 219 zł |
Patelnia TEFAL Intuition 28cm | 167 zł |
TEFAL Patelnia z nieprzywierającą powłoką INTUITION 2100125771 28 cm | 139 zł |
Modyfikacje Tefal Intuition G6 B8170644
Ceny na Tefal Intuition G6 B8170644 |
---|---|---|---|---|
Tefal Intuition G6 B8170444 24 cm | od 89 zł | 3 oferty | ||
Tefal Intuition G6 B8170644 28 cm | od 139 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →