Patelnia Tefal Start&Cook C2720653 28 cm
Zdjęcia 5 |
Tefal Start&Cook C2720653 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Start&Cook C2720653 28 cm
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia Tefal Start&Cook C2720653 28cm DO-NK-PAT-TEF-034 | 119 zł |
Patelnia TEFAL Start&Cook 28 cm C27206 | 189 zł |
Tefal C2720653 28 Cm Frying Pan Czarny | 160 zł |
Tefal Start&Cook, Patelnia 28 cm C27206 | 135 zł |
TEFAL Frying Pan C2720653 Start&Cook Diameter 28 cm, Suitable for inductio | 174 zł |
Patelnia TEFAL Start&Cook 28 cm C27206 | 137 zł |
Patelnia TEFAL Start&Cook 28 cm C27206 | 171 zł |
Modyfikacje Tefal Start&Cook C2720653
Ceny na Tefal Start&Cook C2720653 |
---|---|---|---|---|
Tefal Start&Cook C2720253 20 cm | od 104 zł | 6 oferty | ||
Tefal Start&Cook C2720453 24 cm | od 107 zł | 7 oferty | ||
Tefal Start&Cook C2720553 26 cm | od 155 zł | 4 oferty | ||
Tefal Start&Cook C2720653 28 cm | od 119 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →