Wok Tefal Simply Clean B5671953 28 cm czarny
Tefal Simply Clean B5671953 |
|
Thermo-Signal pokazuje optymalną temperaturę do rozpoczęcia gotowania.
Nadaje się do wszystkich typów płyt grzewczych z wyjątkiem indukcyjnych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Simply Clean B5671953 28 cm czarny
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia TEFAL Simply Clean B5671953 28 cm | 125 zł |
Tefal Simply Clean Wok Pan Czarny B5671953 | 135 zł |
Patelnia wok TEFAL Simply Clean 28 cm B56719 | 153 zł |
Tefal Simply Clean Patelnia WOK 28 cm | 119 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →