Wok Tefal XL Intense C3841953 28 cm czarny
Zdjęcia 6 |
Tefal XL Intense C3841953 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal XL Intense C3841953 28 cm czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wok TEFAL XL INTENSE 28cm | 129 zł |
Patelnia głęboka 28 cm Tefal XL Intense C3841953 | 119 zł |
Patelnia wok aluminiowa ø 28 cm XL Intense – Tefal czarny | 139 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →