Patelnia głęboka Tefal Renew+ C4240253 20 cm
Zdjęcia 6 |
Tefal Renew+ C4240253 |
|
Wskaźnik Thermo-Signal pokazuje optymalną temperaturę do rozpoczęcia gotowania. Aluminiowa konstrukcja patelni wykonana jest z materiałów pochodzących z recyklingu.
Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Renew+ C4240253 20 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia TEFAL Renew+ C4240253 20 cm | 180 zł |
Tefal Renew+ Frying Pan Posrebrzany C4240253 | 127 zł |
Patelnia TEFAL Renew+ C4240253 20 cm | 180 zł |
Modyfikacje Tefal Renew+ C4240253
Ceny na Tefal Renew+ C4240253 |
---|---|---|---|---|
Tefal Renew+ C4240253 20 cm | od 127 zł | 4 oferty | ||
Tefal Renew+ C4240443 24 cm | od 147 zł | 4 oferty | ||
Tefal Renew+ C4240643 28 cm | od 200 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →