Patelnia Tefal Resource L6750602 28 cm
Zdjęcia 4 |
Tefal Resource L6750602 |
|
Wskaźnik Thermo-Spot zmieni kolor na całkowicie czerwony, gdy patelnia osiągnie idealną temperaturę do rozpoczęcia gotowania.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Resource L6750602 28 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia TEFAL INGENIO ECO RESPECT 28 cm | 189 zł |
Patelnia TEFAL Ingenio Eco Respect 28 cm | 130 zł |
Patelnia TEFAL Ingenio Eco Respect 28 cm L6750602 | 130 zł |
Modyfikacje Tefal Resource L6750602
Ceny na Tefal Resource L6750602 |
---|---|---|---|---|
Tefal Resource L6750302 22 cm | od 110 zł | 2 oferty | ||
Tefal Resource L6750402 24 cm | od 100 zł | 3 oferty | ||
Tefal Resource L6750602 28 cm | od 130 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →