Patelnia Tefal Super Start C2730653 28 cm
Tefal Super Start C2730653 24 cm28 cm |
|
Thermo-Signal pokazuje optymalną temperaturę do rozpoczęcia gotowania.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Super Start C2730653 28 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia TEFAL Super Start C2730653 28 cm | 110 zł |
TEFAL PATELNIA SUPER START 28CM | 109 zł |
TEFAL PATELNIA SUPER START 28CM | 109 zł |
Modyfikacje Tefal Super Start C2730653
Ceny na Tefal Super Start C2730653 |
---|---|---|---|---|
Tefal Super Start C2730453 24 cm | od 85 zł | 4 oferty | ||
Tefal Super Start C2730653 28 cm | od 109 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →