Patelnia Tefal Unlimited G2550772 30 cm
Zdjęcia 11 |
Tefal Unlimited G2550772 |
|
Nieprzywierająca powłoka Titanium Anti-Scratch z ochroną przed zarysowaniami.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Unlimited G2550772 30 cm
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia TEFAL UNLIMITED 30cm | 199 zł |
Tefal PATELNIA TEFAL UNLIMITED 30 CM G2550772 | 208 zł |
Patelnia TEFAL Unlimited 30 cm G25507 | 255 zł |
Patelnia Tefal 30cm | 215 zł |
Patelnia aluminiowa ø 30 cm Unlimited – Tefal czarny | 279 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Tefal Unlimited G2550772
Ceny na Tefal Unlimited G2550772 |
---|---|---|---|---|
Tefal Unlimited G2550272 20 cm | od 119 zł | 7 oferty | ||
Tefal Unlimited G2550472 24 cm | od 159 zł | 7 oferty | ||
Tefal Unlimited G2550572 26 cm | od 169 zł | 11 oferty | ||
Tefal Unlimited G2550672 28 cm | od 170 zł | 5 oferty | ||
Tefal Unlimited G2550772 30 cm | od 180 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →