Patelnia grillowa Fiskars Norden 1026570 24 cm czarny
Zdjęcia 3 |
Fiskars Norden 1026570 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fiskars 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fiskars.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fiskars Norden 1026570 24 cm czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fiskars Sarten grill hierro fundido Norden 26 cm 1026570 | 798 zł |
Patelnia Keptuvė-grill Fiskars, 26 cm | 734 zł |
Fiskars Patelnia grillowa Norden żeliwna 26 cm | 589 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →