Garnek Berlinger Haus Shiny Black BH-6604
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Berlinger Haus Shiny Black BH-6604 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Shiny Black BH-6604
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GARNEK GRANITOWY 20cm BERLINGERHAUS BH-6604 SHINY BLACK | 133 zł |
GARNEK GRANITOWY 20cm BERLINGERHAUS BH-6604 SHINY BLACK | 149 zł |
Garnek Berlinger Haus Shiny Black, czarny, 20 cm, 3 elementy, BH/6604 | 160 zł |
Garnek Granitowy 20cm Berlingerhaus Bh-6604 Shiny Black Lumarko! | 174 zł |
GARNEK GRANITOWY 20cm BERLINGERHAUS BH-6604 SHINY BLACK | 190 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Berlinger Haus Shiny Black BH-6604
Ceny na Berlinger Haus Shiny Black BH-6604 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Shiny Black BH-6604 | od 133 zł | 5 oferty | ||
Berlinger Haus Shiny Black BH-6605 | od 159 zł | 4 oferty | ||
Berlinger Haus Shiny Black BH-6606 | od 209 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →