Patelnia Zwieger Obsidian ZW-PO-1104 28 cm czerwony
Zdjęcia 8 |
Zwieger Obsidian ZW-PO-1104 |
|
Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zwieger 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zwieger.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Zwieger Obsidian ZW-PO-1104 28 cm czerwony
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia ZWIEGER Obsidian 28 cm | 269 zł |
ZWIEGER PATELNIA GŁĘBOKA 28CM OBSIDIAN ZWIEGER | 282 zł |
Patelnia ZWIEGER Obsidian 28 cm | 269 zł |
Patelnia Zwieger Obsidian Greblonowa 28cm | 252 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →