Patelnia grillowa Zwieger Obsidian PT3858 28 cm czerwony
Zdjęcia 13 |
Zwieger Obsidian PT3858 |
|
Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zwieger 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zwieger.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Zwieger Obsidian PT3858 28 cm czerwony
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia ZWIEGER Obsidian 28 cm | 220 zł |
ZWIEGER PATELNIA GRILL 28CM OBSIDIAN ZWIEGER | 245 zł |
Patelnia ZWIEGER Obsidian 28 cm | 220 zł |
Patelnia ZWIEGER Obsidian 28 cm PT3858 | 220 zł |
Patelnia Zwieger grillowa Obsidian Greblonowa 28cm | 328 zł |
Patelnia grillowa ZWIEGER Obsidian 0442, 28 cm | 239 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →