Patelnia do naleśników Zwieger Obsidian ZW-PO-2149 26 cm czerwony
Zdjęcia 4 |
Zwieger Obsidian ZW-PO-2149 |
|
Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zwieger 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zwieger.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Zwieger Obsidian ZW-PO-2149 26 cm czerwony
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia ZWIEGER Obsidian 26 cm | 140 zł |
Lumarko Patelnia Do Naleśników Zwieger Obsidian ! | 189 zł |
Zwieger Obsidian Patelnia Do Naleśników 26cm Lumarko! | 208 zł |
ZWIEGER OBSIDIAN Patelnia do naleśników 26cm | 169 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →