Patelnia Zwieger Vesna PT5210 20 cm
Zdjęcia 8 |
Zwieger Vesna PT5210 20 cm24 cm |
|
Wewnętrzna powierzchnia patelni pokryta jest trójwarstwową powłoką zapobiegającą przywieraniu Greblon C3.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zwieger 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zwieger.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Zwieger Vesna PT5210 20 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ZWIEGER Patelnia ZWIEGER Vesna 20 cm Czarny | 170 zł |
ZWIEGER PATELNIA 20 CM VESNA ZWIEGER | 134 zł |
Zwieger Vesna Patelnia 20 CM Indukcja Non-stick | 159 zł |
Modyfikacje Zwieger Vesna PT5210
Ceny na Zwieger Vesna PT5210 |
---|---|---|---|---|
Zwieger Vesna PT5210 20 cm | od 134 zł | 3 oferty | ||
Zwieger Vesna PT5211 24 cm | od 146 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →