Patelnia Zwieger Gabro PG1265 28 cm
Zdjęcia 6 |
Zwieger Gabro PG1265 |
|
Powłoka nieprzywierająca ILAG CRYSTAL Ultimate 3-warstwowa, bez metali ciężkich, o chropowatej powierzchni.
Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zwieger 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zwieger.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Zwieger Gabro PG1265 28 cm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ZWIEGER Patelnia ZWIEGER Gabro 28 cm Czarny | 150 zł |
Patelnia ZWIEGER Gabro ZW-PG-1265 28 cm | 150 zł |
ZWIEGER GABRO Patelnia 28cm | 201 zł |
ZWIEGER Patelnia GABRO 28 cm | 139 zł |
Modyfikacje Zwieger Gabro PG1265
Ceny na Zwieger Gabro PG1265 |
---|---|---|---|---|
Zwieger Gabro PT6347 20 cm | od 99 zł | 9 oferty | ||
Zwieger Gabro PT6348 24 cm | od 119 zł | 10 oferty | ||
Zwieger Garbo ZW-PG-1258 26 cm | od 129 zł | 5 oferty | ||
Zwieger Gabro PG1265 28 cm | od 139 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →