Patelnia Zwieger Obsidian PT3856 24 cm
Zdjęcia 13 |
Zwieger Obsidian PT3856 |
|
Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zwieger 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zwieger.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Zwieger Obsidian PT3856 24 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia ZWIEGER Obsidian 24 cm | 170 zł |
ZWIEGER PATELNIA 24CM OBSIDIAN ZWIEGER | 171 zł |
Patelnia ZWIEGER Obsidian 24 cm | 170 zł |
Patelnia ZWIEGER Obsidian 7461, 24 cm | 160 zł |
Modyfikacje Zwieger Obsidian PT3856
Ceny na Zwieger Obsidian PT3856 |
---|---|---|---|---|
Zwieger Obsidian ZW-PO-7867 20 cm | od 150 zł | 6 oferty | ||
Zwieger Obsidian PT3856 24 cm | od 160 zł | 5 oferty | ||
Zwieger Obsidian ZW-PO-7478 28 cm | od 167 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →