Patelnia Zwieger Obsidian ZW-PO-7478 28 cm
Zdjęcia 5 |
Zwieger Obsidian ZW-PO-7478 |
|
Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zwieger 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zwieger.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Zwieger Obsidian ZW-PO-7478 28 cm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia ZWIEGER Obsidian 28 cm | 167 zł |
Patelnia ZWIEGER Obsidian 7478, 28 cm | 225 zł |
Zwieger Patelnia uniwersalna Obsidian 28 cm | 199 zł |
Zwieger Obsidian Patelnia 28cm Non-stick Lumarko! | 246 zł |
Modyfikacje Zwieger Obsidian ZW-PO-7478
Ceny na Zwieger Obsidian ZW-PO-7478 |
---|---|---|---|---|
Zwieger Obsidian ZW-PO-7867 20 cm | od 150 zł | 6 oferty | ||
Zwieger Obsidian PT3856 24 cm | od 160 zł | 5 oferty | ||
Zwieger Obsidian ZW-PO-7478 28 cm | od 167 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →