Patelnia Zwieger Forte ZW-PF-0534 20 cm
Zdjęcia 7 |
Zwieger Forte ZW-PF-0534 |
|
Maksymalna temperatura pracy do 220°C. 4-warstwowa powłoka nieprzywierająca PFLUON (typu marmur kamień).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zwieger 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zwieger.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Zwieger Forte ZW-PF-0534
Ceny na Zwieger Forte ZW-PF-0534 |
---|---|---|---|---|
Zwieger Forte ZW-PF-0534 20 cm | od 75 zł | 2 oferty | ||
Zwieger Forte ZW-PF-0541 24 cm | od 85 zł | 2 oferty | ||
Zwieger Forte ZW-PF-0558 28 cm | od 95 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →