Patelnia Berlinger Haus Aquamarine BH-1870 20 cm
Zdjęcia 4 |
Berlinger Haus Aquamarine BH-1870 |
|
W zestawie stojak.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Aquamarine BH-1870 20 cm
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia BERLINGER HAUS Metallic Line Aquamarine Edition BH-1870 20 cm | 79 zł |
PATELNIA GRANITOWA 20cm BERLINGERHAUS AQUAMARINE BH-1870 | 75 zł |
Patelnia BERLINGER HAUS Metallic Line Aquamarine Edition BH-1870 20 cm | 79 zł |
Patelnia Berlinger Haus Metallic Line Aquamarine Edition, niebieski, 20 cm | 80 zł |
Patelnia Granitowa 20cm Berlinger Haus Aquamarine Bh-1870 Lumarko! | 86 zł |
PATELNIA GRANITOWA 20cm BERLINGER HAUS AQUAMARINE BH-1870 | 96 zł |
Modyfikacje Berlinger Haus Aquamarine BH-1870
Ceny na Berlinger Haus Aquamarine BH-1870 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Aquamarine BH-1870 20 cm | od 75 zł | 7 oferty | ||
Berlinger Haus Aquamarine BH-1871 24 cm | od 75 zł | 8 oferty | ||
Berlinger Haus Aquamarine BH-1872 28 cm | od 108 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →