Zestaw naczyń Berlinger Haus Royal Black BH-1664
Berlinger Haus Royal Black BH-1664 |
|
Opakowanie zawiera zestaw kucharski: chochlę, szpatułkę z otworami, łyżkę do spaghetti.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Royal Black BH-1664
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw garnków BERLINGER HAUS BH-1664N (15 elementów) | 749 zł |
ZESTAW GARNKÓW BERLINGERHAUS BH-1664 BLACK SILVER | 749 zł |
Zestaw garnków BERLINGER HAUS BH-1664N (15 elementów) BH 1664 | 749 zł |
Berlinger Haus Garnki zestaw garnków Indukcja BH 1664N + BerlingerHaus noż | 899 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →