Kubek termiczny Berlinger Haus Rose Gold BH-6488 0.5 l
Zdjęcia 5 |
Berlinger Haus Rose Gold BH-6488 |
|
Podwójne ścianki wykonane ze stali nierdzewnej utrzymają temperaturę napoju od 6 do 12 godzin.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Rose Gold BH-6488 0.5 l
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kubek termiczny BERLINGER HAUS BH-6488 Różowo-złoty | 69 zł |
KUBEK TERMICZNY 500ml BERLINGER HAUS BH-6488 | 59 zł |
Kubek termiczny BERLINGER HAUS BH-6488 Różowo-złoty | 69 zł |
Berlinger Haus KUBEK TERMICZNY 500ml BERLINGER HAUS BH-6488 ROSE GOLD | 64 zł |
Kubek termiczny Berlinger Haus Metallic Line Rose Gold Edition, różowe zło | 70 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →