Termos Berlinger Haus Shiny Black BH-6818 0.75 l
Zdjęcia 3 |
Berlinger Haus Shiny Black BH-6818 0.75 l1 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Shiny Black BH-6818 0.75 l
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Termos ze stali nierdzewnej 075 l BERLINGER HAUS METALLIC LINE SHINY BLACK | 57 zł |
Termos BERLINGER HAUS Shiny Black Collection BH-6818 Brązowy | 65 zł |
TERMOS STALOWY 0,75L BERLINGER HAUS BH-6818 SHINY BLACK | 59 zł |
Termos BERLINGER HAUS Shiny Black Collection BH-6818 Brązowy | 65 zł |
Berlinger Haus Termos turystyczny BH-6818 0.75 l Zielony | 64 zł |
Termos Stalowy 0,75L Berlinger Haus Bh-6818 | 65 zł |
Modyfikacje Berlinger Haus Shiny Black BH-6818
Ceny na Berlinger Haus Shiny Black BH-6818 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Shiny Black BH-6818 0.75 l | od 57 zł | 8 oferty | ||
Berlinger Haus Shiny Black BH-6819 1 l | od 61 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →