Termos Berlinger Haus Carbon Pro BH-6403 0.75 l
Zdjęcia 3 |
Berlinger Haus Carbon Pro BH-6403 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Carbon Pro BH-6403 0.75 l
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Termos ze stali nierdzewnej 075 l BERLINGER HAUS METALLIC LINE CARBON PRO | 57 zł |
Termos BERLINGER HAUS Carbon Pro Edition BH-6403 | 68 zł |
TERMOS STALOWY 0,75L BERLINGER HAUS BH-6403 CARBON PRO | 59 zł |
Termos BERLINGER HAUS Carbon Pro Edition BH-6403 | 68 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Berlinger Haus Carbon Pro BH-6403
Ceny na Berlinger Haus Carbon Pro BH-6403 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Carbon Pro BH-6402 0.5 l | od 50 zł | 9 oferty | ||
Berlinger Haus Carbon Pro BH-6403 0.75 l | od 50 zł | 9 oferty | ||
Berlinger Haus Carbon Pro BH-6404 1 l | od 63 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →