Kubek termiczny Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6816 0.5 l
Zdjęcia 3 |
Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6816 |
|
Podwójne ścianki wykonane ze stali nierdzewnej utrzymają temperaturę napoju od 6 do 12 godzin.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6816 0.5 l
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kubek termiczny BERLINGER HAUS BH-6816 Fioletowy | 64 zł |
KUBEK TERMICZNY 500ml BERLINGER HAUS BH-6816 PURPLE | 59 zł |
Kubek termiczny BERLINGER HAUS BH-6816 Fioletowy | 64 zł |
Berlinger Haus KUBEK TERMICZNY 500ml BERLINGER HAUS BH-6816 PURPLE | 64 zł |
Kubek termiczny Berlinger Haus Purple Eclipse, fioletowy, 0,5L, , BH/6816 | 74 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →