Termos Banquet Akcent 0.75 0.75 l (48075S)
Banquet Akcent 0.75 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Banquet 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Banquet.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Banquet Akcent 0.75
Ceny na Banquet Akcent 0.75 |
---|---|---|---|---|
Banquet Akcent 0.35 0.35 l | od 24 zł | 3 oferty | ||
Banquet Akcent 0.5 0.5 l | od 46 zł | 1 oferta | ||
Banquet Akcent 0.75 0.75 l | od 46 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →