Dzbanek termiczny Banquet Culinaria 1.9 1.9 l
Banquet Culinaria 1.9 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Banquet 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Banquet.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Banquet Culinaria 1.9 1.9 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Termos z pompką Culinaria 1,9 l, kropki, 103464 | 83 zł |
Nierdzewny Termos Z Pompką 1,9L Black | 121 zł |
Banquet Termos z pompką Culinaria, 1,9 l, stal nierdzewna 115826 | 100 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →