Термос Banquet Akcent 0.5 0.5 л
Banquet Akcent 0.5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Banquet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Banquet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Banquet Akcent 0.5
Ціни на Banquet Akcent 0.5 |
---|---|---|---|---|
Banquet Akcent 0.35 0.35 л | від 24 zł | 2 пропозиції | ||
Banquet Akcent 0.5 0.5 л | від 46 zł | 1 пропозиція | ||
Banquet Akcent 0.75 0.75 л | від 46 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →