Termos King Hoff KH-4053 0.75 l
Zdjęcia 3 |
King Hoff KH-4053 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog King Hoff 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele King Hoff.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup King Hoff KH-4053 0.75 l
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Termos KINGHOFF KH-4053 Srebrny | 49 zł |
TERMOS STALOWY 750 ml CLICK-CLACK KINGHOFF KH-4053 | 44 zł |
Termos KINGHOFF KH-4053 Srebrny | 49 zł |
KingHoff Termos turystyczny KH-4053 0.75 l Srebrny | 52 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje King Hoff KH-4053
Ceny na King Hoff KH-4053 |
---|---|---|---|---|
King Hoff KH-4051 0.35 l | od 27 zł | 1 oferta | ||
King Hoff KH-4052 0.5 l | od 32 zł | 6 oferty | ||
King Hoff KH-4053 0.75 l | od 39 zł | 10 oferty | ||
King Hoff KH-4054 1 l | od 44 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →