Termos King Hoff KH-1457 0.5 l
Zdjęcia 6 |
King Hoff KH-1457 0.5 l0.75 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog King Hoff 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele King Hoff.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup King Hoff KH-1457 0.5 l
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Termos KINGHOFF KH-1457 Stalowy | 49 zł |
TERMOS OBIADOWY KINGHOFF 0,75L KH-1457 | 44 zł |
KING Hoff Termos obiadowy Kinghoff KH 1457 na zupę Pojemnik bidon 500 ml s | 43 zł |
Termos Obiadowy Kinghoff 0,75L Kh-1457 | 49 zł |
Modyfikacje King Hoff KH-1457
Ceny na King Hoff KH-1457 |
---|---|---|---|---|
King Hoff KH-1457 0.5 l | od 43 zł | 6 oferty | ||
King Hoff KH-1458 0.75 l | od 44 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →