Термос King Hoff KH-4051 0.35 л
Фото 3 |
King Hoff KH-4051 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог King Hoff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі King Hoff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації King Hoff KH-4051
Ціни на King Hoff KH-4051 |
---|---|---|---|---|
King Hoff KH-4051 0.35 л | від 27 zł | 1 пропозиція | ||
King Hoff KH-4052 0.5 л | від 29 zł | 9 пропозицій | ||
King Hoff KH-4053 0.75 л | від 39 zł | 10 пропозицій | ||
King Hoff KH-4054 1 л | від 44 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →