Термос King Hoff KH-1457 0.5 л
Фото 6 |
King Hoff KH-1457 0.5 л0.75 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог King Hoff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі King Hoff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити King Hoff KH-1457 0.5 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TERMOS OBIADOWY KINGHOFF 0,75L KH-1457 | 44 zł |
KING Hoff Termos obiadowy Kinghoff KH 1457 na zupę Pojemnik bidon 500 ml s | 43 zł |
Termos Obiadowy Kinghoff 0,75L Kh-1457 | 49 zł |
Модификації King Hoff KH-1457
Ціни на King Hoff KH-1457 |
---|---|---|---|---|
King Hoff KH-1457 0.5 л | від 43 zł | 3 пропозиції | ||
King Hoff KH-1458 0.75 л | від 44 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →