Termos Contigo Thermal Bottle XL 1.2 1.2 l
Wideo 2Zdjęcia 7 |
Contigo Thermal Bottle XL 1.2 |
|
Utrzymuje napoje gorące do 35 godzin i zimne do 60 godzin.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Contigo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Contigo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Contigo Thermal Bottle XL 1.2 1.2 l
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Contigo 2095795 Butelka Termiczna Czarny 91 x 11 x 332 cm 800 g 1200 ml | 175 zł |
Termos CONTIGO Thermal 1200 ml Czarny | 239 zł |
Termos butelka termiczna Contigo Thermal Bottle 1,2 l - matte black | 219 zł |
Termos turystyczny Contigo 1,2l czarny | 206 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →