Termos King Hoff KH-1460 0.75 l
Zdjęcia 5 |
King Hoff KH-1460 0.5 l0.75 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog King Hoff 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele King Hoff.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup King Hoff KH-1460 0.75 l
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Termos KINGHOFF KH-1460 Czarny | 50 zł |
TERMOS OBIADOWY KINGHOFF 0,75L KH-1460 | 54 zł |
KING Hoff Termos obiadowy Kinghoff KH 1460 na zupę Pojemnik bidon 750 ml K | 46 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje King Hoff KH-1460
Ceny na King Hoff KH-1460 |
---|---|---|---|---|
King Hoff KH-1459 0.5 l | od 47 zł | 10 oferty | ||
King Hoff KH-1460 0.75 l | od 46 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →