Termos Esbit Vacuum Flask 1.0 1 l
Zdjęcia 4 |
Esbit Vacuum Flask 1.0 |
|
Litrowy termos marki Esbit to produkt średniobudżetowy o klasycznym designie. Model otrzymał korpus z matowym srebrnym wykończeniem, a pomarańczowy brzeg stanowi akcent w projekcie. Cechami charakterystycznymi są nie tylko obecność dodatkowego kubka (rolę głównego tradycyjnie pełni zewnętrzne wieczko), ale także dwóch zatyczek jednocześnie. Jedna z nich jest zaślepiona na gwint i umożliwia częściowe otwarcie w celu wygodnego rozlania płynów.
Druga pokrywa posiada przycisk-zawór do otwierania. Termos Esbit Vacuum Flask 1.0 wykonany jest ze stali nierdzewnej (zarówno termos, jak i ścianki zewnętrzne). Popularna dziś izolacja próżniowa odpowiada za utrzymanie temperatury przez długi czas. Jeśli więc zalejemy tutaj wrzącą wodą, powinna ona ostygnąć naprawdę powoli: po 6 godzinach temperatura spadnie do 85 stopni, a po 12 - do 75°C. Po dniu napój powinien być nadal umiarkowanie gorący (około 60°C). Warto też zaznaczyć, że oprócz wersji litrowej w sprzedaży dostępne są modele o mniejszej pojemności – odpowiednio 500 i 750 ml.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Esbit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Esbit.
Kup Esbit Vacuum Flask 1.0 1 l
Wszystkie ceny 9 →Esbit Termos Esbit Iso Vacuum Flask 1000ml | 129 zł |
Termos Esbit ISO STEEL VACUUM FLASK 1 Litr | 105 zł |
Termos Esbit Iso srebrny 1000 ml | 140 zł |
Esbit Termos turystyczny Iso Vacuum Flask 1 l Srebrny | 159 zł |
Esbit, Termos, Iso Vacuum Flask, 1000 ml | 119 zł |
- W zestawie z dodatkową wtyczką bez zaworu
Modyfikacje Esbit Vacuum Flask 1.0
Ceny na Esbit Vacuum Flask 1.0 |
---|---|---|---|---|
Esbit Vacuum Flask 0.5 0.5 l | od 99 zł | 30 oferty | ||
Esbit Vacuum Flask 0.75 0.75 l | od 94 zł | 30 oferty | ||
Esbit Vacuum Flask 1.0 1 l | od 105 zł | 10 oferty |