Термос Esbit Vacuum Flask 0.5 0.5 л
Фото 7 |
Esbit Vacuum Flask 0.5 |
|
Комплектується додаткової пробкою без клапана.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Esbit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Esbit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Esbit Vacuum Flask 0.5 0.5 л
Усі ціни 35 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Esbit Termos ze stali nierdzewnej Classic 500 ml w kolorze oliwkowej ziele | 109 zł |
Esbit Termos Esbit Iso Vacuum Flask 0,5L | 99 zł |
Esbit Termos turystyczny 0.5 l Czarny | 114 zł |
Termos Esbit Iso Vacuum Flask 0,5L Dwa Kubki | 105 zł |
Esbit, Termos, Iso Vacuum Flask, srebrny, 500 ml | 110 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації Esbit Vacuum Flask 0.5
Ціни на Esbit Vacuum Flask 0.5 |
---|---|---|---|---|
Esbit Vacuum Flask 0.5 0.5 л | від 99 zł | 40 пропозицій | ||
Esbit Vacuum Flask 0.75 0.75 л | від 94 zł | 28 пропозицій | ||
Esbit Vacuum Flask 1.0 1 л | від 105 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →