Termos Esbit Vacuum Flask 0.5 0.5 l
Zdjęcia 7 |
Esbit Vacuum Flask 0.5 |
|
Dostarczany z dodatkowym korkiem bez zaworu.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Esbit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Esbit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Esbit Vacuum Flask 0.5 0.5 l
Wszystkie ceny 35 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Esbit Termos ze stali nierdzewnej Classic 500 ml w kolorze oliwkowej ziele | 109 zł |
Esbit Termos Esbit Iso Vacuum Flask 0,5L | 99 zł |
Esbit Termos turystyczny 0.5 l Czarny | 114 zł |
Termos Esbit Iso Vacuum Flask 0,5L Dwa Kubki | 105 zł |
Esbit, Termos, Iso Vacuum Flask, srebrny, 500 ml | 110 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Esbit Vacuum Flask 0.5
Ceny na Esbit Vacuum Flask 0.5 |
---|---|---|---|---|
Esbit Vacuum Flask 0.5 0.5 l | od 99 zł | 40 oferty | ||
Esbit Vacuum Flask 0.75 0.75 l | od 94 zł | 28 oferty | ||
Esbit Vacuum Flask 1.0 1 l | od 105 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →