Termos Esbit Majoris Vacuum Flask 1.0 1 l
Zdjęcia 5 |
Esbit Majoris Vacuum Flask 1.0 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Esbit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Esbit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Esbit Majoris Vacuum Flask 1.0 1 l
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Esbit VF1000TL-PB termos ze stali nierdzewnej 1 litr czarny | 210 zł |
Termos Esbit Majoris Stainless Steel Vacuum Flask 1000 ml polar blue | WYS | 170 zł |
Esbit, Termos, Majoris Vacuum Flask, stal nierdzewna, czarny, 1l | 201 zł |
Esbit Termos MAJORIS VACUUM FLASK 1.0 black | 179 zł |
Esbit - Termos Majoris Vacuum Flask 1L - VF1000TL-DG | 166 zł |
Termos Esbit MAJORIS VACUUM FLASK 1.0 black | 179 zł |
Modyfikacje Esbit Majoris Vacuum Flask 1.0
Ceny na Esbit Majoris Vacuum Flask 1.0 |
---|---|---|---|---|
Esbit Majoris Vacuum Flask 0.5 0.5 l | od 140 zł | 15 oferty | ||
Esbit Majoris Vacuum Flask 0.75 0.75 l | od 150 zł | 11 oferty | ||
Esbit Majoris Vacuum Flask 1.0 1 l | od 166 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →